Dezynfekcja

Głównym jej założeniem jest niszczenie flory mikrobiologicznej (bakterii, wirusów i grzybów) na powierzchniach nieożywionych. Niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych i ich form przetrwalnikowych środkami chemicznymi, odkażanie.

Dezynsekcja

Tępienie owadów, ich jaj i larw. Owady sanitarne mogą przenosić groźne dla ludzi i zwierząt zarazki, powodować przykre ukąszenia (np. szerszenie, osy, komary, pchły, pluskwy) powodujące nawet zgon człowieka. Szkodniki magazynowe powodują duże straty materialne zjadając i zanieczyszczając zboża, pasze i produkty spożywcze oraz przyczyniają się do powstawania różnych chorób u ludzi i zwierząt.

Deratyzacja

Tępienie szkodliwych gryzoni (myszy, szczurów) środkami mechanicznymi, chemicznymi i innymi. Gryzonie powodują olbrzymie straty w gospodarce niszcząc zbiory żywności przez ich zjadanie i zanieczyszczanie uszkadzają kable elektryczne, są nosicielami zarazków i insektów. Ich obecność łączy się z utratą dobrego imienia firmy, przyczynia się do powodowania stresu i psychologicznych urazów u ludzi.

Fumigacja zboża

Fumigacja zboża to szereg działań mających na celu pozbycie się owadów czy gryzoni zagrażającym rolniczym zbiorom przy użyciu specjanie dobranych środków. Zastosowanie odpowiednich metod i preparatów skutecznie zwalczy jak również zapobiegnie rozmnażaniu insektów.

Oferujemy kompleksową obsługę zakładów i obiektów w zakresie higieny sanitarnej: odkażania, tępienia owadów i odszczurzania. Po wykonanych usługach wystawiamy protokoły stosowne dla kontroli Sanitarno-Epidemiologicznej lub Weterynaryjnej Inspekcji Sanitarnej.
  • dogodne pory świadczenia usług
  • gwarancja na wykonane prace
  • możliwość negocjacji cen
© PESTOX Krzysztof Fiedot. Wykonanie: strony internetowe słupskstrony www słupsk